Sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel yeni yıl hediyeleri

2017’yi ardımızda bırakırken 2018 için içimizde güzel dilekler oluşmaya başladı bile. Hepimiz için başka başka anlamlar taşıyan yeni yıl, en çok da hediyelerle güzel. Sevdiklerimizi mutlu etmek için onlara verebileceğimiz minik hediyeler 2018’e güzel bir başlangıç yapmamıza vesile olacaktır. İşte yeni yıla umut dolu ve heyecanla başlamak ve sevdiklerinizi mutlu etmek için onlara alabileceğiniz yeni yıl hediyeleri.

İlgili haber:  Ona küçük sürprizler yapın, aşkınızı bu kutuya sığdırın!

2018 ajandası

2018 ajandası

Yeni yılda sevdiğiniz birine alınabilecek en iyi hediye ajanda olabilir. Özellikle not tutmaktan, gününü planlamaktan hoşlanan biriyse, 2018 ajandası çok işine yarayacaktır.

Modern yüzük

yeni yıl hediyeleri

Mücevherler her zaman kurtarıcı parçalardır. Tek yapmanız gereken sevgilinizin zevkine biraz hâkim olmak. Ne tarz takılardan hoşlanır, en çok neyi sever, yüzük, kolye, küpe? Büyük bir parça mı sever yoksa küçük mü? Bunları bildikten sonra en uygun olanı bulup güzel bir pakette ona vermeniz yeterli.

Yılbaşı kazağı

kazak

Kışın vazgeçilmezi kalın kazaklar herkesi cezbedecek bir hediye fikri. Üstelik sıcacık kazağın üzerine yağmış bembeyaz karlar da varsa işte tam bir yılbaşı konseptli hediye fikri. Bizce bunu kesinlikle değerlendirin.

Soğuklardan koruyan bere

bere

Sevdikleriniz üşümesin bütün bir kışı rahat rahat geçirebilsin diye bundan daha iyi bir hediye düşünemezdik. Sevdiği renkte ve tarzda alacağınız bir bereyi ona uygun atkı ve eldivenle kombinleyebilirsiniz.

Romantik akşamların anahtarı

şarap seti

Romantik ortamların en kilit nesnesi şaraplar. Şık bir masada lezzetli yemeklere de eşlik edebilir, biraz peynirle güzel bir filme de… Sevdiğinize alacağınız bu hediye sizin de çok hoşunuza gidecek.

Müzik hep sizinle olsun 

isik-efektli-bluetooth-hoparlor

Çıktığınız uzun bir araba yolculuğunda ya da başbaşa bir yemekte veyahut arkadaşlar arası bir eğlencede… Müzik her zaman sizinle olsun isterseniz ona bu minik hoparlörü alın. Hatta bu hoparlörle birlikte ona güzel bir liste yapıp çalın ve birlikte geçireceğiniz zamanların tadını çıkarın.

Uykusuz kalmasın

kahve makinası

Güne sert bir kahveyle başlamayı kim istemez ki? Uykuya düşkün bir sevgiliniz varsa ve sabah uyanmakta zorlanıyorsa onu ayıltacak en etkili şey bir kahve olabilir. İyi çekilmiş bir kahveyi de güzel bir cezvede yapmak çok önemli. İşte bu moka cezveleri de kesinlikle kullanışlı bir hediye!

Evinize hediye

kokina

Sevdiğinizi mutlu etmenin en iyi yolu bazen birlikte yaşadığınız ortamları güzelleştirmekten geçer. Yılbaşı konseptli bu Amerikan servisleri, birlikte yiyeceğiniz yemeklere ayrıcalık katacak ve mutfağınızı daha da özel hâle getirecek.

O bir klasik: Kanken

Kanken

Beraber çıkacağınız seyahatlerde ya da hafta sonu yapacağınız kısa yürüyüşlerde ona eşlik etmesi için harika bir hediye olabilir bu çantalar. Göz alıcı renklerden hangisine karar vereceğiniz tabii ki sizin seçiminiz ama biz bu hardal sarısını çok sevdik!

Topuklu ayakkabı

fiyonk süet ayakkabı

Topuklu ayakkabı bir kadının kalbine giden en kestirme yol kesinlikle. Bu teorinin işe yaramadığı çok çok az durum söz konusu. Sevgilinizin kesinlikle hoşuna gidecek bir hediye almak istiyorsanız şık bir çift topuklu ayakkabı beğenmeniz yeterli. Bu fiyonklu olanlar bizce oldukça dikkat çekici.

Kalıcı hatıralar için

lens

Özel zamanlardan özel hatıralar kalsın isterseniz bu telefon lenslerine mutlaka göz atın. Makro, geniş açı ve balık gözü olarak üç farklı çeşidi bulunan lenslerle oldukça etkileyici fotoğraflar çekebilir, birlikte geçirdiğiniz anları ölümsüzleştirebilirsiniz.

 

Facebook yorumları

yorum

Beste Sezen Ateşpare

Okur, yazar, gezer