Bu ünlü çiftlerin yaş farkları sizi epey şaşırtacak!

Aşkın yaşa, boya, saça-başa bakmadığını bildiğimiz halde, mevzu ünlü çiftler olduğunda ‘Vay canına, aralarında 15 yaş mı varmış!’ diye hayretlere gark olabiliyoruz. Hele de büyük olan taraf kadın ise… Sizi bu şaşkınlık keyfinden mahrum bırakmak istemedik, bir kısmı mazide kalmış olsa da ünlü çiftlerin yaş farklarını önünüze serelim dedik.

Hazar Ergüçlü – Onur Ünlü yaş farkı

Onur Ünlü Hazar Ergüçlü

2018’in ilk aylarından bu yana birlikte olan 1992 doğumlu genç oyuncu Hazar Ergüçlü ve yönetmen Onur Ünlü’nün ilişkisi magazin dünyasını epey sarsmıştı zira aralarında 19 yaş var. İlişkilerini uzun süre saklayan çift, el ele ilk fotoğrafları aylar sonra çekilebilmişti. Ergüçlü, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan yaptığı açıklamayla yaş farkını konu edenlere cevap vermiş oldu.

Hazar Ergüçlü, “Ben ne yaptığımı biliyorum. Ailem de ne yaptığımı biliyor. Biz hepimiz sizin ne yaptığınızı da biliyoruz. Peki, siz ne yaptığınızın farkında mısınız?” dedi.

 

Meriç Aral – Serkan Keskin yaş farkı

Birlikteliklerini bir süre gizledikten sonra geçtiğimiz günlerde el ele yakalanan Meriç Aral ve Serkan Keskin arasında da 13 yaş var. Aral 1990, Keskin ise 1977 doğumlu.

 

Başak Dizer – Kıvanç Tatlıtuğ yaş farkı

Başak Dizer 1977, Kıvanç Tatlıtuğ ise 1983 doğumlu, yani çiftin arasında 6 yaş fark var. Magazin basını zaman zaman sanki Kıvanç Tatlıtuğ karısının yaşını gazetelerden öğrenip şoka girecekmiş gibi bir edayla ‘İşte şimdi aralarındaki gerçek yaş farkı ortaya çıktı’ gibi başlıklar atmaya bayılsa da çift yaş farkına falan bakmadan gayet mutlu.

Pınar Altuğ – Yağmur Atacan yaş farkı

Pınar Altuğ 1974, Yağmur Atacan ise 1983 doğumlu. Aralarındaki 9 yaşlık fark, zaman zaman çiftin başını ağrıtıyor. Pınar Altuğ, eşiyle çektirdiği bir fotoğrafın altına ‘Bu kadının oğlu ne ara bu kadar büyüdü? Büyümüş de annesiyle fotoğraf da çektiriyor’ şeklinde bir yorum yazan takipçisine ‘Eşim, hayat arkadaşım ve çocuğumun babası hakkında bu kadar hadsiz olup sonra da insan hatta erkek diye ortalıkta mı dolanıyorsunuz! Ne mutlu bize ki hayatımız ve evliliğimizle ilgili yapabildiğiniz tek yorum aramızdaki yaş farkı’ diye cevap vermişti.

 

Hazal Kaya – Ali Atay yaş farkı

Hazal Kaya 1990 doğumlu, yaşını kesinlikle göstermeyen Ali Atay ise 1976 doğumlu. İlişkilerini pek göz önünde yaşamayan bu tatlı çiftin arasında 14 yaş fark var.

 

Demet Akalın – Okan Kurt yaş farkı

Türkiye’nin en sözünü sakınmayan kadınlarından biri olan Demet Akalın 1972 doğumlu; olaylı bir şekilde boşandığı eski eşi ve kızı Hira’nın babası Okan Kurt ise 1982 doğumlu. Çiftin arasında 10 yaş vardı.

Feyza Aktan – Özcan Deniz yaş farkı

Özcan Deniz 1972 doğumlu, yakın zamanda doğum yapmış olan eşi Feyza Aktan ise 1992 doğumlu. Aralarında 20 yaş fark olan bu çiftin mutluluğu uzun süreli olacak mı, yoksa ‘Genç kızla gönül eğlendirdi, hazır çocuk isterken bir de çocuk yaptı’ dedikodusuna karışarak unutulup gidecek mi, göreceğiz.

Sıla – Ahmet Kural yaş farkı

Uzun süre birlikte fotoğraf vermeyen, birlikte oldukları anlaşıldıktan sonra da iki tarafın hayranları tarafından da coşkuyla karşılanan, ani bir kararla ayrılmalarından 10 ay sonra tekrar barışan ve hatta evlilik sinyalleri veren  bu çiftin arasında 2 yaş var. Sıla 1980, Ahmet Kural ise 1982 doğumlu.

Ece- Ozan Doğulu yaş farkı

1972 doğumlu Ozan Doğulu ile 1988 doğumlu Ece Doğulu arasında 16 yaş fark var. Doğulu ailesinde adeta bir gelenek.

Beyza Şekerci – Engin Hepileri yaş farkı

1988 doğumlu Beyza Şekerci ile yaşını hiç göstermeyen 1978 doğumlu kocası Engin Hepileri arasında 10 yaş fark var.

Doğa Rutkay – Kerimcan Kamal yaş farkı

1978 doğumlu Doğa Rutkay, 1970 doğumlu eşi Kerimcan Kamal’dan 8 yaş küçük.

Emina – Mustafa Sandal yaş farkı

Magazin dünyasının en göz önündeki çiftlerinden biri olmaları sebebiyle boşanmaları da epey ses getiren Emina-Mustafa Sandal arasında 12 yaş var. Emina Sandal 1982, Mustafa Sandal ise 1970 doğumlu.

Esra Erol – Ali Özbir yaş farkı

Televizyonun vazgeçilmez ismi Esra Erol 1982 doğumlu. Eşinin programının yapımcısı olarak son yıllarda çokça adını duyduğumuz Ali Özbir ise 1968 doğumlu. Aralarında 14 yaş var.

Bergüzar Korel – Halit Ergenç yaş farkı

Hem özel hayatlarında hem de ekranda Türkiye’nin en sevdiği çiftlerden biri onlar. Halit Ergenç 1970 doğumlu, eşi Bergüzar Korel ise 1982 doğumlu. Aralarında 12 yaş fark var.

 

Hande Ataizi – Benjamin Harvey yaş farkı

1973 doğumlu Hande Ataizi, 1978 doğumlu Benjamin Harvey’den 5 yaş büyük. Çift 2012 yılında evlenmiş, 6 yıllık evliliklerini geçtiğimiz Mart ayında sonlandırmıştı.

Neslihan Atagül – Kadir Doğulu yaş farkı

Oldukça genç bir yaşta evlilik kararı alan Neslihan Atagül 1992 doğumlu, 1982 doğumlu eşi Kadir Doğulu ise ondan 10 yaş büyük.

Beren Saat – Kenan Doğulu yaş farkı

1974 doğumlu Kenan Doğulu, 1984 doğumlu eşi Beren Saat’ten 10 yaş büyük.

 

Ece Binay – Mahsun Kırmızıgül yaş farkı

1969 doğumlu Mahsun Kırmızıgül, biz diyelim 1983 siz deyin 1986 doğumlu (30’lu yaşlarının ilk yarısında olduğu iddia ediliyor.) Velhasıl, her halükarda çiftin arasında 10 küsur yaş fark var.

Arzum Onan – Mehmet Aslantuğ yaş farkı

Biri, Türkiye’nin en güzel bakan adamı, diğeri Türkiye’nin en zarif kadını. 1996 yılından bu yana evliliklerini mutlu mesut sürdüren çiftin arasında 12 yaş var. Aslantuğ 1961, Onan ise 1973 doğumlu.

Pınar Dilek – Tarkan yaş farkı

Megastarımız Tarkan ile evlenerek 7’den 70’e pek çok kadının hasetinden çatlamasına sebebiyet veren 1986’lı Pınar Dilek, 1972’li Tarkan’dan 14 yaş küçük.

 

Nil Karaibrahimgil – Serdar Erener yaş farkı

Ayaklı bir yaratıcılık patlaması halinde dolaşan bu çiftin arasında 5 yaş var. Serdar Erener 1961, Nil Karaibrahimgil ise 1976 doğumlu.

 

Chloe Loughnan – Serdar Ortaç yaş farkı

Yaş farkı sebebiyle en çok gündeme gelen çiftlerimizden biri Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan. Gün geçmiyor ki Serdar Ortaç eşinin genç yaşından ve gezme arzusundan, kendisinin ise belli bir yaşa gelmiş olması sebebiyle artık çocuk istediğinden bahsetmesin. Serdar Ortaç’ın Chloe’nin babasından 2 yaş büyük olması da cabası! 1970 doğumlu Ortaç,  1992 doğumlu Chloe’den 22 yaş büyük.

 

Şeyma Subaşı – Acun Ilıcalı yaş farkı

Dillere destan bir düğünle nihayet dünyaevine giren ve her yaptıkları, her söyledikleri olay olan, Türkiye’nin belki de en çok konuşulan çiftinin arasında 21 yaş var. Acun Ilıcalı 1969 doğumlu, eşi Şeyma Subaşı ise 1990 doğumlu.

 

Sinem Kobal – Kenan İmirzalıoğlu yaş farkı

Aralarındaki yaş farkıyla ön plana çıkan son dönem çiftlerinden biri daha: 1987 doğumlu Sinem Kobal, 1974 doğumlu Kenan İmirzalıoğlu’ndan 13 yaş küçük.

Tuba Ünsal – Mirgün Cabas yaş farkı

1981 doğumlu Tuba Ünsal, 1971 doğumlu Mirgün Cabas’tan 10 yaş küçük. Bir oğulları olan çift, 5 yıllık evliliğin ardından bu yıl sessiz sedasız boşandı.

Belçim Bilgin – Yılmaz Erdoğan yaş farkı

Allah ayırmasın ama sürekli ha ayrıldılar, ha ayrılıyorlar haberleriyle gündeme gelen çiftin arasında 16 yaş var. Belçim Bilgin 1983, Yılmaz Erdoğan ise 1967 doğumlu.

Facebook yorumları

yorum