Rüya gibi bir düğünle evlenen ancak çabuk ayrılan beş ünlü çift

Magazin dünyasında birlikte olmaları ve ani evlilik kararıyla bizi şaşırtan pek çok çift oldu. Fakat hiçbiri ani boşanma kararları kadar şoke etmedi bizi. Nazar değmez inşallah dediğimiz, aşklarını göz önünde yaşamayan ünlü çiftlerin tam tersine, şaşırtıcı derecede kısa süren evlilikleriyle konuşulan beş ünlü çift…

Pelin Sönmez – Cengiz Çolak

Akasya Durağı dizisiyle tanıdığımız Pelin Sönmez görkemli bir düğünle Amerika’da işadamı Cengiz Çolak’la dünya evine girmişti. Fakat evlilikleri iki ayda son buldu. Boşanma haberlerinin çıkmasının ardından Sönmez konuyla ilgili şunları söyledi: Biliyorsunuz, kısa süre önce Los Angeles’ta evlendik. Bu planlı bir evlilik değildi, çok hızlı oldu ve ben imzayı atmış bulundum. Ama kısa sürede fikir ayrılıkları yaşamaya başladık. Belimdeki dövmeyi sildirmek istemeyince, ipler tamamen koptu. Avukatlarımıza vekalet verdik, anlaşmalı olarak boşanacağız.”

Ayrılığın ardından da Cengiz Çolak Instagram’da duygusal bir paylaşım yaptı: İki senedir evli olduğum ve bir süre önce yollarımız eski eşim Pelin Sönmez ile bugün kendisi tarafımdan ilişkimiz içerisinde her erkeğin eşine yapması yakışan bazı dünya malı olan birtakım eşyaların kendi istek ve arzusu ile tarafıma gönderilmiş olduğunu gördüm. Bu vesile ile ilişkimiz içinde yapılan bazı spekülasyonları dedikoduların sahiplerine iade ederek kendisiyle bundan sonraki yaşantımda her zaman her kötü gününde bütün kudretimle yanında olacağımı belirtmek istiyorum. Ve bütün hatalarım yanlış sözlerim için kendisinden ve ailesinden özür diliyorum. Allah yolunu ve bahtını açık etsin.”

Planlamadan hızlıca evlenmiş bulunan hanım kızımızın olaylı dövmesinde ise Murat Dalkılıç’ın adının yazıldığı konuşuluyor.

Naz Elmas – Erdem Kramer

Ünlü oyuncu Naz Elmas yaklaşık 6 aydır ilişki yaşadığı kuaför Erdem Kıramer’in oğlu Emre Kıramer’le 2014 yılını 2015 yılına başlayan gece sürpriz bir kararla nikah masasına oturmuştu. Kıramer’in Kuruçeşme’deki evinde aileler ve yakın dostlarının katıldığı sade bir törenle dünya evine giren çiftin mutluluğuysa ne yazık ki pek uzun sürmedi.

5 ay sonra mayıs ayında ani bir kararla boşanan Naz Elmas yaptığı açıklamada, “Farklı hayat görüşleri nedeniyle sürdüremeyeceğimizi anladığımız evliliğimizi, birlikte verdiğimiz boşanma kararıyla bugün sona erdirdik…” dedi.

Melisa Sözen – Alican Ulusoy

Melisa Sözen ile Şubat dizisinde rol alan Alican Yücesoy 31 Temmuz 2013’te görkemli bir düğünle İtalya’da evlenmişlerdi. Fakat evlilikleri yalnızca beş ay sürebildi. (Hmm yine 5 ay)

Aralık ayında Yücesoy’un İstanbul Aile Mahkemesi’nde şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma davası açtığı öğrenildi. Oyuncu, dava dilekçesinde eşiyle bir aydır ayrı yaşadıklarını ve “her iki tarafın da sanatçı olması nedeniyle” evliliğin yürümediğini belirtti. Ünlü oyuncunun bu konuda arkadaşlarına “Melisa beni çok kıskanıyor, bunaltıyor” diye dert yandığı ileri sürüldü.

Cem Yılmaz- Ahu Yağtu

Dört aylık hamile olan Ahu Yağtu ile 10 Mart 2012 yılında evlenen Cem Yılmaz bu kararıyla herkesi epey şaşırtmıştı. Ünlü çift Pera Palace Hotel’de 150 kişinin katıldığı oldukça görkemli dünya evine girmişlerdi. Düğüne katılan ünlüler arasında Demet Akbağ, Demet Evgar, Yavuz Turgul, Tolga Çevik, Sezen Aksu, Şebnem Ferah, Mazhar Alanson ve eşi Birik Suden de yer alıyordu.

2 Ağustos 2012 tarihinde oğulları Kemal’i kucaklarına alan çiftin bu mutluluğu ise pek uzun sürmedi. 2013 yılının ocak ayında resmen boşanan çift, “evlilik birliğinin temelden sarsılmasını” gerekçe gösterdi.

Daha sonra yaptığı bir açıklamada Cem Yılmaz, “Ben fazla empatik bir babaydım. Belki bu yüzden biz Ahu’yla bu kadar gerildik ve ayrıldık. Fazladan bir anne rolü oynadım” diye konuştu.

Hande Ataizi- Fethi Pekin

Fethi Pekin Hande Ataizi

Hande Ataizi 2004 yılında Avukat Ahmet Pekin’in oğlu Fethi Pekin ile nikah masasına oturmuş fakat evlilikleri yalnızca bir gün sürmüştü. (Buna bir rekor diyebiliriz galiba)

Balayına çıkacakları gün boşanma kararı alan çiftin 1 günlük evlilikleriyle çok konuşulmuştu. Çiftin ayrılmasına neden olarak, baba Ahmet Pekin’in “evlilikte mal ayrılığı” sözleşmesi istemesinden kaynaklandığı iddia edildi.

Hande Ataizi ise ani boşanma kararının ardındaki sebebi yıllar sonra şu şekilde dile getirdi: Aynı evde 3 kişi yaşıyormuşsun gibiydi. Her şeyine onlar karar veriyor, onlar nasıl uygun görürse, sen o şekilde yaşamak zorundasın. Masamdaki vazoya koyduğum çiçeğe bile karışıyorlardı. ‘Bu vazoya bu cins çiçek gitmez de başka cins çiçek gider’miş. Yahu bırakın da evimde ne yapacağıma ben karar vereyim. Çok sinir oluyorum. Bırakın insanlar rahat rahat hayatlarını yaşasınlar. Bir ilişkiye müdahale etmek bence doğru değil”.

Facebook yorumları

yorum