Eski şövalyelerden kim kaldı: Prens Harry sevgilisini böyle savundu!

prens-harry-meghan-markle

Prens Harry’nin Amerikalı oyuncu Meghan Markle ile 6 aydır birlikte olduğu haberi geçen hafta ortaya çıktığında magazin dünyasında bomba etkisi yaramıştı. O sırada Markle’ın menajeri de, Kensington Sarayı da bir yorum yapmaktan kaçınmıştı.

İlgili haber:  Kendini 'Neyse ki Harry hala bekâr' diye avutanlara kötü bir haberimiz var

Bugün ise Kensington’dan yapılan açıklama ilişkiyi teyid etti, ama açıklama yapılmasının esas sebebi oldukça üzücü.

Prens Harry’nin isteğiyle yapıldığı ifade edilen basın açıklamasında, Meghan Markle ile ilişkisinin basına yansımasıyla, habercilik sınırının aşılarak hem gazetelerde hem de sosyal medyada Markle’in cinsiyetçiliğe ve ırkçılığa varan tacizkar yorumlara maruz kaldığı, annesinin kendi evine girebilmek için fotoğrafçılarla mücadele etmesi gerektiği, Markle’in eski erkek arkadaşına mebzul miktarda rüşvet teklif edildiği, neredeyse tüm arkadaşları ve sevdiklerinin soru bombardımanına tutulduğundan bahsediliyor.

Açıklamada şu ifadelere yer veriliyor:

‘Prens Harry, Bayan Markle’ın güvenliğinden endişe etmektedir ve onu koruyamadığı için çok üzgündür. Bir kaç aylık bir ilişkinin ardından Bayan Markle’ın böyle bir fırtınaya maruz kalması hiç de doğru değildir. Bazıları bunun ödenmesi gereken bir bedel, oyunun bir parçası olduğu yorumlarını yapacaklardır, ancak Prens Harry buna katılmamaktadır. Bu bir oyun değildir, bu ikisinin hayatıdır.’

Prens Harry’nin kız arkadaşı olmanın nasıl bir paparazzi zulmüne sebep olacağını hayat etmek zor değil.

Meghan Markle ve annesi
Meghan Markle ve annesi

Meghan Markle’ın Afrikalı-Amerikalı bir anne ve Hollanda-İrlanda asıllı bir babanın kızı olduğunu da göz önünde bulundurursak internet trollerine gün doğmuş durumda.

RelatedPost

Facebook yorumları

yorum

Elif İnce

Sevgi kelebeği, müşkülpesent.