Peki ya siz aşk için ne yapardınız?

Evlenmek üzere olduğu halde tedirginliği ve huzursuzluğu her hareketinden belli olan genç kadın, babasını hayal kırıklığına uğratma pahasına düğününü koşarak terk eder. Kendisini helikopterle almaya gelen sevgilisinin yanına mutluluktan uçarak tırmanır ve yeni bir hayata merhaba der.


Dior’un yeni parfümü Miss Dior’un reklam filminde aşkı için dağları delmeye göze alan kadını Natalie Portman canlandırıyor.


İkinci filmde görüyoruz ki, çiftin aşkı tartışmalı, kaçma-kovalamalı (hatta iskeleden elbiseyle atlamalı!) ama her halükarda ihtiraslı bir şekilde sürüyor. En sonda Portman soruyor bize: ‘Peki ya siz aşk için ne yapardınız?’

Dior, reklam kampanyası kapsamında bu soruyu ünlülere yöneltmiş. ‘Kendimi daha iyi bir insan yapmaya çalışırdım’ diyen de var, ‘Aşk için çocuk sahibi oldum’ diyen de, ‘Aptalca gözükmekten kaçınmazdım’ diyen de.

Reklam yüzü Natalie Portman ise ‘Dünyanın diğer ucuna gitmekten çekinmezdim’ diye cevap vermiş soruya.

#Diorlovechain etiketiyle siz de kendi yaratıcı cevabınızı paylaşarak zincirin bir halkası haline gelebilirsiniz. Dior her paylaşım için dünya çapında genç kadınların eğitimine destek veren We hareketine 1 dolar bağışıyor.

Peki ya siz aşk için ne yapardınız?

Facebook yorumları

yorum