İleri derecede romantik ve yaratıcı evlenme teklifiyle sadece sevgilisinin değil bizim de kalbimizi fetheden genç adam

Bu hikaye ‘Zaten belli evleneceğimiz, teklife ne gerek var?’ diyenlere, ‘Cevabı belli olduktan sonra evlenme teklifi için uğraşmaya değmez’ diye düşünenlere gelsin. Evlenme teklifi kıro bir gövde gösterisine dönüşmeden, yaratıcı, duygusal ve sürprizli bir şekilde edilebilir. Evet, cevabı belli olduğu durumlarda bile!

Geçtiğimiz ay, New York’un meşhur sanat mabedi Metropolitan Museum of Art ileri derecede romantik -ve güvenlik görevlilerinin pek de hoşuna gitmeyen!- bir evlenme teklifine ev sahipliği yaptı.

New Jerseyli grafik tasarımcı Chris Narine, 5 yıldır birlikte olduğu iç mimar kız arkadaşı Marybeth O’Haire’e evlenme teklif etmek için bu müzede karar kıldı zira Picasso hastası sevgilisi için burası mükemmel bir seçimdi.

Önce evlenme teklif edeceği anın bir resmini yapan Chris, Marybeth’i kırmızı beyaz puantiyeli bir elbiseyle resmetti.

Bu elbiseyi almak Marybeth’in annesine ve kız kardeşine; teklif günü giymesini sağlamak ise kendisine düşecekti.

Chris’in erkek kardeşi, Marybeth’in kız kardeşi, ve fotoğrafçı kuzeni ise teklif günü suç ortakları olarak müzedeki yerlerini aldılar. Görevleri Chris’in resmini çaktırmadan duvara asmak ve tüm olayı fotoğraflamaktı.

Chris’in resmi Picasso’nun 1932 tarihli ‘The Dreamer’ tablosunun yanında yerini aldığında her şey hazırdı: Chris aynen resimdeki gibi diz çökerek Marybeth’e evlenme teklif etti! Bu arada yüzüğün de damat beyin kendi tasarımı olduğunu ekleyelim.

Marybeth’in ağlamaya başlaması, ve ellerini aynen resimdeki gibi yüzüne götürmesi fotoğrafçı kuzen Kelly Joyce tarafından anbean görüntülendi.

Durumu fark eden güvenlik görevlilerinin ‘Lütfen resminizi alıp buradan gider misiniz?’ çıkışıyla müzeyi terk etmek zorunda kalan çiftin bundan gocunduklarını hiç sanmıyoruz!

İlgili haber:  Gözlerimizi yaşartan 12 yaratıcı evlenme teklifi
İlgili haber:  Ünlü çiftlerden evlenme teklifi anıları

RelatedPost

Facebook yorumları

yorum

Elif İnce

Sevgi kelebeği, müşkülpesent.