Miranda Kerr: “Orlando’dan ayrıldıktan sonra depresyona girdim”

Miranda Kerr - Orlando Bloom

Miranda Kerr’i en son bıraktığımızda çırılçıplak paddleboard yapan eski kocası Orlando Bloom’la ilgili espriler patlatıyordu. Bu yaz başında sevgilisi Katy Perry’le tatile çıkan Orlando Bloom hangi akla hizmet olduğunu hala bilemediğimiz bir şekilde elinde kürek anadan üryan şekilde kameralara yansımıştı.

İlgili haber:  Orlando'nun şeyinden bize ne? (Ne demek bize ne? NE DEMEK BİZE NE!)

Daha sonra öğrendiğimize göre, aklı başına geldikten sonra da eski karısını arayarak, “Ben bir halt ettim, iyisi mi benden duy” demişti.

 

@elle_spain cover for @louisvuitton @nicolasghesquiere ? by @ninomunoz

A photo posted by Miranda (@mirandakerr) on

Eski Victoria’s Secret meleği, her daim güzel Miranda Kerr Elle Canada dergisinin 2016 Aralık ayı sayısının kapağında yer alıyor. Dergiye verdiği röportajda iyimser bir tabiatı olduğunu ve Orlando’dan boşanmasına dek ne denli derin bir depresyona düşebileceğini fark etmediğini söylüyor.

Ünlü model aynı zamanda yoga ve meditasyon yapmanın, sağlıklı beslenmenin, şükretmenin ve kendi içine dönmenin hayatında büyük bir yer kapladığından bahsediyor. “Meditasyon yapın, içinize bakın” klişe mi geldi? O zaman bir de geçen seneki doğum gününde erkek arkadaşı Evan Spiegel’ın ona ne hediye ettiğini okuyun.

İlgili haber:  Miranda Kerr Evan Spiegel'la evleniyor

Arka bahçeye bir söğüt ağacı diken Spiegel, oraya doğru giden yolu mumlarla aydınlatarak Kerr’e sürpriz yapmış. “En sevdiğim ağaç söğüt, çünkü hepimizin söğüt ağacı gibi olmamız gerektiğine inanıyorum,” diyor Kerr. “İnsanlar bir fırtınada en sağlam duracak ağacın meşe olduğunu zanneder ama aslında söğüt çok daha dayanlıklıdır, çünkü çok esnektir.”

Orlando Bloom ile 3 yıllık evliliklerini 2013’te sonlandıran Miranda Kerr eski kocasıyla arkadaşça ilişkisini sürdürüyor. Bloom’dan Flynn adından bir oğlu olan model, 2014’ten bu yana birlikte olduğu Snapchat kurucusu Spiegel’in evlenme teklifini geçtiğimiz Temmuz ayında kabul etmişti.

 

RelatedPost

Facebook yorumları

yorum

Elif İnce

Sevgi kelebeği, müşkülpesent.