Miranda Kerr Evan Spiegel’la evleniyor

İclal Aydın’dan sonra dünyanın en gamzeli insanı Miranda Kerr ve dünyanın en popüler sosyal medya oyuncaklarından Snapchat’in kurucusu Evan Spiegel evleniyor.

Miranda Kerr - Evan Spiegel

Spiegel’in evlenme teklif ettiği yönünde çıkan haberleri özel yapım bir Snapchat emojisi ve devasa tek taşını bir araya getiren bir fotoğrafla doğrulayan Miranda Kerr, 2014’ten bu yana Spiegel’la birlikte.

I said yes!!! ❤️?❤️?❤️

A photo posted by Miranda (@mirandakerr) on

2,1 milyar dolar değerinde net servete sahip olan 26 yaşındaki Snapchat mucidi, 33 yaşındaki Avustralyalı modelle birlikte geçtiğimiz Mayıs ayında 12 milyon dolar değerinde bir malikane satın almışlardı. Dünyanın en aranan ve en başarılı mankenlerinden biri olan Miranda Kerr’in dudak uçuklatan serveti, Evan’ınkiyle karşılaştırdığınızda gülünç bir rakam: 38 milyon dolar. İkisinin de bu dert ettiğini sanmıyoruz gerçi.

Amele yanığı ve kötü mayo tercihleri dünyanın en güzel kadınlarından biriyle birlikte olmanıza katiyen engel değil
Amele yanığı ve kötü mayo tercihleri dünyanın en güzel kadınlarından biriyle birlikte olmanıza katiyen engel değil

Miranda Kerr ilk evliliğini kalbimizi Legolas olarak çalan ama sonra beyaz perdede ona yaklaşan bir başarı elde edemeyen Orlando Bloom’la 2010’da yapmıştı.

Orlando Bloom - Miranda Kerr

2013’te ayrılan çiftin Flynn adında 5 yaşında bir oğulları ve ileri derecede medeni ve arkadaşça bir ilişkileri var. Bu arada Orlando Bloom’un da Ocak ayından bu yana Katy Perry ile birlikte olduğunu hatırlatalım.

Miranda Kerr - Orlando Bloom oğulları Flynn ile

Bir zamanlar Hollywood’un favori çiftlerinden biriyken, ayrılmalarının ardından Orlando Bloom’un adının Selena Gomez’le anıldığı, Miranda Kerr ve Justin Bieber’ın aralarında bir yakınlaşma olduğu iddia edildiği günlerin geri kalmasından çok mutluyuz.

#askdedigin Aşktan ümidini kesmemek Click To Tweet

RelatedPost

Facebook yorumları

yorum