Adriana Lima’dan bir Metin Hara paylaşımı daha

Metin Hara – Adriana Lima aşkı hız kesmeden sürüyor. Magazin basınının pek sevdiği ama aslında ne anlama geldiği muğlak bu ifade, Metin Hara- Adriana Lima ilişkisine cuk oturuyor, zira pek çokları tarafından reklam olduğuna inanılan, 3 gün süreceği düşünülen, yaz geçince unutulacağı varsayılan bu ilişki, her iki tarafın Instagram paylaşımlarından takip ettiğimiz kadarıyla gerçekten de hız kesmiyor. Kıskananlar çatlasın, değil mi ama?

Adriana Lima Instagram’a dün koyduğu şu fotoğrafta, Metin Hara’ya bir kez daha ilan-ı aşk ederken adeta ne kadar özgür ruhlu olduğunu da yansıtmak istemiş.

?✨The magic is on…..✨? @metinhara I LOVE YOU ?❤️

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Hatırlarsanız Lima ve Hara yazın Miami’de spora giderken görüntülenmiş, ileri derecede planlı görünen ama son yılların en kötü öpüşmesi olarak addedilen şu poza imza atmışlardı:

Adriana Lima Metin Hara öpüşme

Instagram’daki pozlarında daha samimi bir öpüşme anı yakalamış gibi görünüyorlar neyse ki.

Metin Hara’nın geçtiğimiz gün Adriana Lima’yla ilgili yaptığı son paylaşım ise şu olmuştu:

Meet the "chocolate monster"… Tanıştırayım: "Çikolata canavarı"…

A post shared by Metin Hara (@metinhara) on

Üşenmedik sizin için derledik, işte Adriana Lima – Metin Hara çiftinin bugüne kadar yaptıkları tüm Instagram paylaşımları:

1. Yeni başlangıçlara

❤️Exactly today 5 months ago I️ met/chose love❤️ The beginning of a new beginning ❤️

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Adriana Lima, Metin Hara’yla tanışmalarının 5. ayını, arkadaşlıklarını dünyaya ilan ettikleri fotoğrafın altına bu kez ‘Tam 5 ay önce bugün aşkı buldum/ seçtim.  Yeni bir başlangıcın başlangıcı’ notunu düşerek kutladı.

 

2. Aile olana kadar

Dizelerde geçen ‘Aile olana kadar’ ifadesi sebebiyle ‘Amanın yoksa evleniyorlar mı?’ tepkilerine sebep olan paylaşımda şöyle diyor Metin Hara:

“Sonsuz karanlık bir evrende
Karanlıktan korkan bir çocuk olmak benim lanetim
Senin gözlerini gördüğüm anda
Sonsuz boşlukla savaşmaya karar verdim
Sevgilim sen huzur içinde uyurken
Huzurla uyanana kadar ve biz bir aile olana kadar
Senin kabusun olan her şeyle savaşacağım.”

3. Hayatımın aşkı Metin Hara

Adriana Lima Instagram’a koyduğu bu fotoğrafta aydınlanma yolculuğunda kendisine büyük yardımı olan Metin Hara’ya şöyle teşekkür ediyor:

“Hayat bazen size rehberlik etmesi için beklenmedik melekler gönderir. Hayatımın aşkı Metin Hara ile ilk tanıştığımda bu melekler bana aşkın/sihrin mümkün olduğunu ve tek yapman gerekenin onlara inanmak olduğunu sabırla gösterdi. Fakat insan olarak beni durduran bazı korkularım/travmalarım var. Ve ona ve onun sevgisi sayesinde uyanıyor, kendimi tamamen adıyor, veya kendimi buluyorum demeliyim, kaynağımı, uyanışımı, ışığımı, aydınlanışımı buluyorum.  Söylemem gerekir ki bu hiç de kolay bir yolculuk değil, hayatta utanacak hiçbir şey yok, nihayetinde hepimiz insanız… Duygularımız var. Bu kapıyı benim için açtığın için sana teşekkür ediyorum aşkım… ama bu benim ilk bebek adımlarımdı. Aşkımdan/rehberimden binlerce mil uzaktayım. Ama yine evren bana birkaç melek daha göndererek aşk yolumda bana rehberlik etmelerini sağladı. Fotoğraftaki bu yeni melek korkularımla nasıl yüzleşeceğimi öğretti… Sevgin/zamanın/rehberliğin için teşekkür ederim. Bunu mümkün kıldığın için sana teşekkür ederim Noelia Madiedo. Aydınlanmış arkadaşlarımla birlikte olacağım bu yeni yol için heyecanlıyım. Tüm kalbimle size teşekkür ederim.”

4. Adriana kalp Metin

@duruapras_caprisco I will meet you one day! I won’t give up! ??

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Aşklarını çocuksu bir mutlulukla dağa, taşa, çayıra, çimene yazmak isteyen sevgililer.

5. Sadece bir gülümseme

Sadece bir gülümsemeye tanık olmak için… // Just to witness a smile…

A post shared by Metin Hara (@metinhara) on

Metin Hara’nın sevgilisini ziyaret etmek ve kendi deyişiyle sadece bir gülümsemeye tanık olmak için atlayıp New York’a gittiği zamandan bir kare.

6. Çay aşkına

A post shared by Metin Hara (@metinhara) on

İlişkilerinin yeni başladığı günlerde Metin Hara’nın Instagram’a koyduğu bu fotoğrafın bir benzerini Adriana Lima da kendi hesabında paylaşmıştı.

 

7. Aşkın istilası

✨? KEPT ME COMPANY IN MY JOURNEY ☀️✨??INVASION OF LOVE ❤️ THE PATH❤️ @metinhara ❤️?

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

İşte her şeyi başlatan kitap ve Adriana-Metin aşkının reklam koktuğunun düşünülmesine sebep olan şeylerden biri.

8. Aydınlanmış arkadaşım Metin Hara

✨?? Happy to meet my new enlightened friend??✨ @metinhara✨

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Adriana Lima, bu fotoğrafın çekilmesinden sadece 5 ay sonra hayatımın aşkı diyeceği Metin Hara’ya şimdilik sadece benim yeni aydınlanmış arkadaşım diye hitap ediyor.

9. Vahşi ve özgür dişi Adriana Lima

Metin Hara’nın Adriana Lima ile tanışıklığını tüm dünyaya duyurarak herkesin ağzının şaşkınlıkla iki karış açılmasına sebep olan o fotoğraf.

 

Facebook yorumları

yorum