Metin Hara – Adriana Lima ayrılmış mı şimdi ne olmuş?

Yok, ayrılmadılar, rahat olun.

Yazar Metin Hara’yla yaşadığı aşkla ülke gündemini alt üst eden Adriana Lima, önceki gün New York’taki evinde eski sevgilisi olduğu tahmin edilen bir erkekle çekilmiş bir fotoğrafını paylaşınca kızılca kıyamet kopmuştu.

‘Ayrıldılar mı?’, ‘Aldatıyor mu?’, ‘Zaten reklam aşkıydı, ‘Metin ol Metin’ tarzı yorumlar gırla giderken Lima fotoğrafı Instagram hesabından sildi, akşamına da yine Instagram’dan şu açıklamayı yaptı:

Bugün, Instagram’ı gerçekler için bir platform olarak kullanmaya geldim. Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi -ki Türkçe’yi net olarak anlamıyorum- ancak duyduğuma göre sevgilim Metin’e olan sadakatim konusunda dedikodular dolaşıyormuş- evet sevgilim dedim. Bilginize sunmak isterim ki, yanımdaki adam eşcinsel arkadaşım @mkastanis -evet eşcinsel dedim- ve kendisi ailemin bir parçası.

Türkiye’ye aşık olmamın sebebi, bu ülkeden ve insanlarından çok sevgi hissetmiş olmam. Dolayısıyla, Metin’le ikimizin özel hayatına saygı göstermenizi ve yalan haberler üretmekten vazgeçmenizi rica ediyorum. Çıkmaya başladığımız andan beri devam ediyor bu. Birbirimize aşık olduğumuzu kabul edin lütfen. Bu ülkeye karşı hissettiğim sevgi değişmedi. Anlayışınız için teşekkürler. Sizi tüm kalbimle seviyorum ve dönmek için sabırsızlanıyorum. ❤️

Adriana Lima’nın 2009-2014 yılları arasında evli kaldığı ve iki kızının babası olan basketbolcu Marko Jarić’ten ayrıldıktan sonra hayatına giren isimler arasında futbolcu Julian Edelman, beyzbolcu Matt Harvey ve kişisel antrenör Joe Thomas bulunuyor.

Miami’de koçluk yapan Miltiadis Kastanis ve Adriana Lima arasında ise bir ilişki bulunmuyor gibi görünüyor. Gelgelim, Adriana’nın sosyal medyayı velveleye veren fotoğrafın aynısını Kastanis de kendi hesabından 12 Haziran tarihinde, yani Metin-Adriana aşkından çok önce paylaşmış olması da ilginç bir detay.

Pekala, eski sevgili değillermiş. Ya olsalardı? Veya Adriana’nın çok yakın arkadaşı olduğu anlaşılan Miltiadis heteroseksüel bir erkek olsaydı? O zaman kıyamet kopmasında mesele yok muydu? ‘Onun zaten sevgilisi var’, ‘O zaten gay’ tarzı açıklamalar, savunulmaya çalışılan ilişkiyi daha fena töhmet altında bırakmıyor mu?

Siz ne düşünüyorsunuz: Sevgiliniz eski sevgilisiyle görüşsün mü, görüşmesin mi?

Facebook yorumları

yorum