Sonunda Romeo’suyla nişanlandı

Bir dönem pop müziğin kraliçesi olarak anılan sonra elektronik müziğe meyleden ama ondan da vazgeçip tekrar pop müziğine dönen Hande Yener’den sürpriz bir haber geldi.

Aradığı mutluluğu model Ümit Cem Şenol’da bulan Hande Yener gizlice nişanlandı. Aralarında Polat Yağcı, Hakan Akkaya, Aylin Coşkun gibi ünlü isimlerin de bulunduğu davetliler, Yener’in Cihangir’deki evinde nişan töreni için bir araya geldi. Yüzüklerini taktıktan sonra pasta kesip sade bir kutlama yapan çiftin fotoğrafları sosyal medyada yayınlanınca nişan haberi duyuldu.

Hande Yener

Hande Yener’in kendisinden 12 yaş küçük nişanlısı Ümit Cem Şenol, Tuğba Ekinci’nin eski sevgilisi olarak biliniyordu. Lakin iddialara göre nişanlandıktan sonra Yener’in bazı gazetecileri arayıp, “Lütfen haber yaparken Tuğba Ekinci’nin eski sevgilisi olduğu bilgisini yazmayın” diye ricada bulunduğu öğrenildi.

İlk evliliğini 17 yaşında yapmıştı

Hande Yener’in evlilik yolunda attığı bu adım akıllara önceki evliliğini getirdi. Yener eski bir röportajında ilk evliliğinden şöyle bahsetmişti:

“Liseden ayrıldıktan sonra ilk aşkım Uğur Kulaçoğlu’yla evlendim. Beş ay flört dönemi geçirdik.  Yakışıklı, iyi huylu, beni seven, bana değer veren bir insandı. Yaşımız büyüdükçe Uğur’la çatışmalarımız başladı. O dönem ithalat ihracat da çok kötü olduğu için işe gitmiyordu. Ben erkeğin manevi olarak da güçlü olmasını seviyorum. Evde tatil yaşamayı alışkanlık haline getirdiği gibi, hoşuma gitmeyen birtakım serseri arkadaşlar edinmişti. İkimiz de o kadar çok uç olmuştuk ki… İşim nedeniyle evimi hiç ihmal etmedim. Yemeğimi de yaptım, evimi de temizledim, çok pratik olduğum için her yere yetişebilirim. Çok yağmurlu bir gecede ona artık ayrılmamız gerektiğini söyledim. Bu konuşmayı yapmak bana çok zor geldi, ama aşk evliliğimiz alışkanlığa dönüşmüştü. Değil bana dokunması, onunla aynı evde yaşamak bile batıyordu. Boşandıktan sonra dul kadın psikolojisine girmedim, yoğun çalıştım. Bir süre yüzüğümü çıkarmadım, insanlar hemen atlama durumlarına geçmesin, kurt kapanına düşmeyeyim diye.  Yeniden evlenmeyi düşünmüyorum.”*

Uğur Kulaçoğlu ile olan evliliğini 17 yaşında gerçekleştiren Hande Yener’in 1991 doğumlu Çağın isminde bir de oğlu var.

Hande Yener
Hande Yener ve oğlu Çağın Kulaçoğlu

*(Hande Yener’in 17 Ekim 2000 tarihinde Hürriyet’e verdiği röportajından)

RelatedPost

Facebook yorumları

yorum