Haftanın aşklı meşkli magazin özeti: 21-28 Ekim

Evlenenler, barışanlar, doğuranlar… Geçtiğimiz hafta magazin dünyasında aşklı meşkli neler oldu sizin için derledik.

Emina Jahovic – Sadettin Saran aşkının kapı gibi belgesi

Sadettin Saran Emina Jahovic

Sadettin Saran ile Emina Jahoviç’in birlikte olduğuna dair şüpheler doğru çıktı. Saran, içinde Emina’nın da bulunduğu bir aile fotoğrafını Instagram’da paylaşarak ilişkiyi doğruladı. Daha önce Emina’yla bir fotoğrafını yine Instagram’da paylaşmış, birlikte oldukları konuşulmaya başlanınca fotoğraftaki kişinin kızı olduğunu iddia etmiş, daha sonra da fotoğrafı silmişti.  Emina ise 10 yıl evli kaldığı, iki oğlunun babası Mustafa Sandal’dan Haziran’da boşanmıştı.

 

Almeda Abazi – Tolgahan Sayışman, bebeklerinin cinsiyetini öğrendi

Tolgahan Sayışman Almeda Abazi

Check- up yaptırmaya giden Almeda Abazi-Tolgahan Sayışman çifti, bir bebekleri olacağını sonuçları aldıklarında sürpriz bir şekilde öğrendi. Çiftin bir oğlu olacak.

 

‘El kadar bebeye Instagram hesabı mı açılır?’ konulu açık oturumda ikinci raund: Hakan Hatipoğlu kendini böyle savundu

Hakan-Gizem-Lila Hatipoğlu

19 Ekim’de kızları Lila’yı kucaklarına alan Gizem-Hakan Hatipoğlu çifti, bebeklerine Instagram hesabı açıp bu hesaptan paylaşımlar yapmaya başladıkları için topa tutuldu. Hakan Hatipoğlu, eleştirilere ‘Ne var yani, kızımıza bir arşiv oluşturamayacak mıyız? Para için yaşayan para için yaptığımızı düşünür, sevgi için yaşayansa sevgi ile yaptığımızı anlar. Kötü niyetimiz yok, zaten story’lerimiz 1 milyon izleniyor’ diye kendini savundu. Bu arada Lila Hatipoğlu ultrason fotoğrafıyla #tbt yaptı.

 

Sıla – Ahmet Kural evleniyor mu? (İpucu verelim: Hayır)

Ahmet Kural’la tekrar bir araya gelen Sıla, önce konserinde ‘Bekarlığı tasvip etmiyorum’ diyerek kafaları karıştırdı; sonra da çiftin ailelerinin tanışacağı konuşulmaya başlandı. Neyse ki Sıla ‘Biz de tüm bunları gazetelerden takip ediyoruz’ diyerek çocuk için bir araya geldikleri, üç vakte kadar evlenecekleri söylentilerinin önüne geçti.

 

Sabah sevişgenleri Anna Kournikova ve Enrique Iglesias

Enrique Iglesias - Anna Kournikova

Enrique Iglesias, Anna Kournikova’yla kahvaltı niyetine seviştiğini söyleyerek densiz bir espri yaptı. 2001’de Enrique’nin Escape adlı şarkısının klip çekiminde tanışan çift, 17 yıldır birlikte. Pek evlenme meraklısı olmadıklarını rahatça söyleyebiliriz (Sıla duymasın). Çiftin geçen sene ikiz bebekleri olmuştu.

 

Bengü ve kocişkosundan düğün pozu

Bengü - Selim Selimoglu2

Geçtiğimiz Ağustos ayında Selim Selimoğlu’yla evlenen şarkıcı Bengü, Instagram’da ‘Evlilik dünyanın en güzel sevdasına “Evet” demekmiş… Kocacığım ömrüne talibim’ diye biraz alaturka bulduğumuz bir mesaj yayınladı.

 

Yaşar Alptekin ne yaptı ne etti yine bizi şaşırtmayı başardı: ‘Eski karımla evleniyorum’

Yaşar Alptekin

Ne yaptığını takip etmekte zorlandığımız Yaşar Alptekin 21 yıl önce ayrıldığı eski eşi, kızının annesi Nilgün Hanım’la tekrar evleneceğini duyurdu. Dizi ve filmlerin aranan oyuncusu olarak bıraktığımız Alptekin, seneler sonra karşımıza maneviyatı seçmiş tövbekar bir kişilik olarak çıkmış, kıyafetleriyle olsun, ilginç açıklamalarıyla olsun aklımızda yer etmişti. Sürprizleri sevdiğini ifade eden Alptekin, ‘Yüzük belki yaprak sarmadan çıkar, bilemiyorum’ diyerek romantiklikte de bir çığır açtı. (Yemeğin içine konan yüzüğün yanlışlıkla yutulması, onlarca komedi filminde işlenmiştir. En son İstanbullu Gelin’de rastlamıştık. Pek tavsiye etmiyoruz.)

 

Kıvılcım Ural – Kaan Tangöze ne zaman evleniyor?

Kaan Tangoze Kivilcim Ural

Seçkin Piriler’den olaylı ayrılığı gündemi uzun süre meşgul eden Kaan Tangöze, bu kez de Kıvılcım Ural’la ilişkisiyle gündemde. Tangöze ve 5 aylık hamile olan Ural, 24 Kasım’da nikâh kıyacak. Kaan Tangöze, ilk eşi Seçkin Piriler’le de 5 aylık hamileyken evlenmişti. Garip bir tesadüf olduğunu kabul etmek gerek.

 

Seda Türkmen – Bora Akkaş barıştı

Seda Türkmen-Bora Akkaş

Geçen yıl evlenen Bora Akkaş ve Seda Türkmen, boşanmanın eşiğine kadar gelmişler, Instagram’da birbirlerinin fotoğraflarını silmişler, ancak henüz resmi bir ayrılık olmadığını ifade etmişlerdi. Evliliklerinde 15 ayı deviren çift barıştı.

 

Favori çiftlerimizden Hazal Kaya- Ali Atay evleniyor (galiba)

Hazal Kaya Ali Atay

5 yıldır birlikte olan Hazal Kaya- Ali Atay çifti evlilik haberiyle gündeme geldi. İlişkilerini gözlerden ve sansasyondan uzak bir şekilde yaşayan çiftin bu yaz Cunda’da evleneceği konuşuluyor.

Aslıhan Doğan – Arda Turan çiftinin oğlu Hamza Arda dünyaya merhaba dedi

Arda Turan Aslıhan Dogan

En son Berkay’ın burnunu kırmasıyla gündeme gelen Arda Turan baba oldu. Aslıhan Doğan-Arda Turan çiftinin Hamza Arda adında bir oğlu oldu. Turan ‘İnsan hiç hissetmediği bir şeyi hissediyor. Doğuma girmeyecektim Aslıhan son anda ‘gel ‘ dedi. Girdim. İnsan o filmlerdeki gibi sarılı bir bebek çıkacak sanıyor. Çıkan bambaşka bir şey. Çok değişik bir his’ diye konuştu. Bebeklerin kundaksız doğduğunu fark eden Arda Turan’a tebrikler, oğluna uzun ömürler diliyoruz.

 

Pınar Altuğ’dan safari pozu

Pinar Altug

Eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile Güney Afrika’da safari yapmakta olan Pınar Altuğ, Instagram’da paylaştığı fotoğraftan sonra mutad olduğu üzere yine eşinden yaşça büyük olmasıyla ilgili yorum yağmuruna tutuldu.

Facebook yorumları

yorum