Hafızalara kazınmış 11 sansasyonel öpücük

Öpüşmek güzeldir fakat bazen sıkıntılara da yol açabilir. Hele ki bir de ünlüyseniz ve yanlış kişiyle ya da yanlış bir zamanda öpüşüp yakalandıysanız o zaman işler epey değişir. İşte magazin basınını sallamış, hepimizin hafızalarına kazınmış ünlü isimler ve sansasyonel 11 öpücük…

İlgili haber:  Tarihe damgasını vuran 11 öpücük
Kullandığınız ruj önemlidir

Bir eğlence sonrası mekândan el ele ayrılan İlker Aksum ve sevgilisi Şeyma Şener kameralara bu şekilde yakalandıklarında paniklemişlerdi. Aksum kameralara, “Çekmeyin makyajımız iyi değil” diye uyarıda bulundu. Haksız da sayılmazdı elbet. Buradan tüm çiftlere seslenmek istiyoruz: Makyajı bu kadar abartmayınız efendim!

Havayı öpmek

Trump ve Obama ailelerinin devir teslim töreni esnasındaki öpüşme anlarından bir kare. Görüldüğü üzere samimi bir kucaklaşma değil de havadan verilmiş bir öpücük.

 

İz bırakanlar unutulmaz

İşte bir ruj vakası daha! Ali Ağaoğlu’nun genç sevgilisi Duygu Su Gülpınar ile eğlenirken çektirdiği bu fotoğraf hepimizin hafızalarında iz bırakmıştı.

Klip için öpücük

Tarkan’ın çok konuşulan Hüp klibindeki hafızalara kazınan öpüşme sahnesi. Klipteki kadın oyuncu Sinemis Candemir bu öpüşmeden sonra magazin basınını epey meşgul etmişti.

Orada ne varmış ki

Bir dönemin gözde çifti Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in öpüşürken çekildikleri bu fotoğraf çok üzücü değil mi? Jennifer Lopez gözlerini kapamış büyük bir aşkla öpüşmek isterken Ben Affleck’in gözünün tabir-i caizse dışarıda olması hiç hoş değil.

Kıskananlar çatlasın

Son dönemlerin en sansasyonel çiftinden olaylı bir öpücük. Tüm Türkiye Metin Hara ve Adriana Lima’nın ilişkisini konuşurken, “Gerçek mi değil mi? Reklam ilişkisi mi acaba?” diye düşünürken Metin Hara’nın sevgilisinin beline kondurduğu bu minik öpücük konuşmalara noktayı koymuştu.

Zoraki

Obama çifti genellikle kameralar önündeki samimi halleriyle ve birbirleriyle olan yakın ilişkileriyle çok konuşulur, beğeni toplardı. Fakat bu seferki öpücük biraz mecburen olmuş gibi. Ne dersiniz?

Ver bi üst dudak

Başrollerinde Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses’in olduğu 1985 yapımı ‘Mavi Mavi’ filminden bir kare. Sansasyonel öpücük deyince ilk akla gelenlerden…

Eyvah yakalandık

Kıvılcım Ural’la öpüşürken çekilmiş bu fotoğraf Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile Seçkin Piriler’in 6 yıllık evliliğini sonlandırmıştı. Bu olay sonrası Kaan Tangöze Kıvılcım Ural ile ilişkisine devam ederken, Seçkin Piriler zor bir dönemden geçti.

Jest için

Altın Kelebek Ödül Töreni’nde sahnede babasıyla şarkı söylerken bir anda aşağı inip sevgilisi Ebru Şallı’nın alnına bir öpücük kondurmuştu Sinan Akçıl. Şallı’yı bir hayli duygulandıran bu jest karşısında magazin basını da tepkisiz kalmamıştı elbet.

Öpücük dediğin

2 sene önce Kaliforniya’da düzenlenen Coachella festivalinde Drake ile birlikte sahne alan Madonna aniden ünlü rapçiyi öpünce herkesi şoke etti. Bu öpücük sonrası Drake’in verdiği tepki ise muhtemelen hiç beklediği gibi olmamıştı.

RelatedPost

Facebook yorumları

yorum

Beste Sezen Ateşpare

Okur, yazar, gezer