Görsel ve işitsel bir şölene hazır olun

Carlitos Espinoza & Noelia Hurtado

Sevdiğinizle romantik ve özel anlar paylaşmanın tadı bir başka. Yeni yerler keşfetmek, farklı müzik grupları dinlemek ilişkinize ve size yenilik katacaktır.

Bunun içinse İstanbul’da yaşayanlar oldukça şanslı. Dünyaca ünlü sanatçılara, orkestralara ve gösterilere ev sahipliği yapan İstanbul, bu kez hem göze hem kulağa hitap eden bir grubu ağırlıyor. Sıkı durun! Arjantinli tango show grubu Sexteto Solo Tango ilk kez ‘Legends of Tango’ adlı gösterisiyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Bu efsanevi gruba Moskova’da kurulmuş olan Arjantin-Rusya Tango Orkestrası eşlik edecek. Sıcacık koltuğunuzda otururken, Arjantin’in büyülü, dans ve aşk kokan sokaklarına kısa süreli bir yolculuğa hazırsanız bu gösteriyi kaçırmayın derim.

Astor Piazzolla, Osvaldo Pugliese, Juan D’arienzo gibi büyük müzisyenlerin Avrupa’daki en iyi temsilcilerinden olan grup prestijli bir ödülün de sahibi. İtalya’da gerçekleşen Citta de Castelfidardo yarışmasının ‘Piazzollas Music’ kategorisinde 2010 yılında birincilik ödülünü aldılar.

Bu müzik ziyafetine dünyaca ünlü maestroların eşsiz gösterileri de eşlik ediyor:

Carlitos Espinoza & Noelia Hurtado
Giampiero Cantone & Francesca Del Buono
Dmitry Vasin & Sagdiana Hamzina
Yalçın Uğur & Elizaveta Tavrovskaya
Panagiotis Karaboulas & Maria Mantziou

Gelin dansın ve müziğin oluşturduğu tılsımı, uluslararası birçok ödüle sahip, dünyanın en büyük tango festivallerinde öncü orkestra olarak çalan Sexteto Solo Tango ile beraber keşfedelim.

Tarih: 5 Mart 2017 Pazar / 19:30

Mekân: TİM Show Center

Etkinliğe göz atmak için: Sexteto Solo Tango: Legends of Tango

İlgili haber:  Dansınız aşkınızı ele veriyor

RelatedPost

Facebook yorumları

yorum

Damlayan Duygu

Yağmur damlası... Kar tanesi... Güneşli günün serin gölgesi... Adıma S'öz'lüyüm ben...