Kimler geldi kimler geçti: Bu ünlülerin geçmişte aşk yaşadığına inanamayacaksınız

Bir zamanlar büyük aşk yaşayan; ancak anlaşamadıkları için yollarını ayıran çiftler zamanla başka isimlerle ilişki yaşadılar. Ancak geçmişin tozlu sayfalarında kalan bu ilişkiler, magazin basınınca zaman zaman yeniden gündeme getiriliyor. İşte bir zamanlar birlikte olduklarına inanamayacağınız o çiftler:

Beren Saat – Alper Kul

Ünlü oyuncular 2005 yılında birlikte rol aldıkları ‘Aşka Sürgün’ dizisinin setinde tanışıp bir dönem aşk yaşadılar. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan çift bir müddet sonra yollarını ayırınca daha sonra gelen projelerde bile birlikte rol almayı reddetmişti.

Nurgül Yeşilçay – Tolga Karel

Nurgül Yeşilçay ve Tolga Karel ‘İkinci Bahar’ dizisi yıllarında kısa bir birliktelik yaşamışlardı. Birlikte tek bir fotoğrafları olmayan çift kısa bir süre sonra ilişkilerini sonlandırdı.

Mehmet Aslan – Çağla Şıkel

2002-2004 yılları arasında birlikte olan ikiliden aklımızda kalan Mehmet Aslan’ın “Çağla için ciğerimi veririm” sözleri oldu. Bu ilişkinin ardından Mehmet Aslan’ın yıldızı iyice parladı ve ünlü ismi televizyonda sık sık  görmeye başladık.

Öykü Serter – Koray Candemir

Şimdilerde aşkları ile gündeme gelmek istemeyen Öykü Serter, o dönem ilişkisini saklama gereği duymuyordu. Güzel sunucu 1999’dan 2005 yılına kadar Kargo grubunun solisti Koray Candemir ile birlikteydi.

Ebru Akel –  Kenan Doğulu

Tuğçe Kazaz ve Kenan Doğulu’nun da bir dönem uzun süreli birliktelikleri olmuştu. Hatta Kazaz, Doğulu’nun ilk uzun süreli ilişki yaşadığı kız arkadaşıydı. O dönem Doğulu’nun uzatmalı sevgilisi Ebru Akel’i, Kazaz için terk ettiği iddia edilmişti.

İlgili haber:  Ünlülerin merak edilen düğün davetiyeleri

Facebook yorumları

yorum