Çiçeği burnunda damat Rüzgar Erkoçlar’dan kuyumcu haberlerine sert tepki

Geçtiğimiz gün Tuğba Beyazoğlu ile evlenen Rüzgar Erkoçlar, düğünden kısa bir süre sonra, kendisi hakkında yapılan kuyumcu haberlerine tepki gösterdi.

Çift, düğünün ardından soluğu bir kuyumcuda almış ve takılan altınları bozdurmuştu.

Yeni evlendiği eşi Tuğba Beyazoğlu ile birlikte, düğünden hemen sonra bir kuyumcuda görülen Rüzgar Erkoçlar, kendisi hakkında çıkan bu haberlerin, maksatlı bir şekilde yapıldığını belirtti ve bu duruma sosyal medya hesabından büyük tepki gösterdi.

Rüzgar’ın o tepkisi:

“Arkadaşlar, insanlar adım üzerinden nereden prim yaparım kafası yaşıyorlar maalesef… Ortaya bir şey atılınca basından bazı arkadaşlar sağolsun aslı astarı olmayan şeyleri haber diye yazıyorlar komik… Röportaj yapmak istemiş olabilirler, o da yanlış hatırlamıyorsam 6 ay öncesiydi. Yani hemen düğünden sonra böyle bir şeyi haber yapma niyetleri belli. Benim yaptığı röportajlar ve çıktığım canlı yayınlar ortada, sınırlı sayıda… Medyaya mal olmuş biri olabilir ama genelde işimle anılmayı tercih ettim hep! Sudan nem kapıp karşı tarafı da dinlemeden yargısız infaz yapmayın. Röportaj teklifini kabul etmiyorsam da bu karalanacağın anlamına gelmiyor. Kişiselleştirmeye gerek yok bu x bir yayın grubu olduğunda da aynı şekilde yaklaşıyorum… Teşekkürler”

İlgili haber:  Rüzgar Erkoçlar ile Tuğba Beyazoğlu evlendi

Facebook yorumları

yorum