“Alişan’ı maço sanıyordum, şimdi bebeğim Vivaldi dinliyor”

 Buse Varol - Alişan

Başlık biraz absürt oldu, farkındayız, ama yazının sonuna kadar sabrediverin.

Alişan’ın evlenmesinin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bizzat ilgilendiği bir meseleye dönüştüğü günleri hatırlar mısınız? Üzerinden çok değil, 2 sene kadar geçti. Bu 2 seneye Eda Erol’la tanışma, Eda Erol’la nişanlanma, Eda Erol’la gürültülü bir şekilde ayrılma, Buse Varol’la tanışma, Buse Varol’la nişanlanma, Buse Varol’la evlenme sığdı. Mayıs ayında 900 kişilik, oldukça yorucu olduğunu tahmin ettiğimiz bir düğünle hayatını Alişan’la birleştiren Buse Varol şimdi 5 aylık hamile. Erkek bebek bekleyen Varol, Günaydın’dan Okan Filizçay’a verdiği röportajda hamileliği ve Alişan’la ilişkisine dair konuştu.

Konunun dönüp dolaşıp Alişan’ın maçoluğuna geldiği röportajda, Buse Varol, “Ben de öyle sanıyordum, meğer hiç değilmiş” diyor.

Eh, bunda Alişan’ın kendini oldukça maço bir erkek olarak lanse etmesinin payı büyük tabii.

Eş kriterlerini açık açık sıraladığı Kasım 2016 tarihli şu yazımıza alalım sizi üşenmezseniz.

İlgili haber:  Alişan’ın evlenmesi, memleket meselesi

Buse Varol’un samimi açıklamalarda bulunduğu röportajdan satır başları şöyle:

-Hamile olduğumu öğrendiğimde hüngür hüngür ağladım. Sonra Alişan da ağlamaya başladı. Gece gece ağlayarak aile ve arkadaş çevremizi aradık. Annem rüyasında hamile olduğumu gördüğünü söyledi, ben de “Rüya değil, gerçek” dedim.

Buse Varol - Alişan

-İnsanlar, ‘6 Mayıs’ta evlendiniz, çocuk şimdi kaç haftalık?’ gibi soruların peşine düştü. Bu benim kararım, ne fark edecek? Kaldı ki, hesap sorulması gereken bir durum varsa da benim annem-babam var. Çocuğun annesi, babası belli. Kaçak çocuk mu doğuracağım da hesap vermem gerekiyor? ‘Evlendiniz, hiç evlilik hayatı yaşayamadan hemen hamile kaldın’ diyenler var. Ben böyle olmasını istiyordum zaten.

-Hep dört çocuğum olsun diye dua ederdim, sonra ‘Üç mü olsa acaba…’ diye düşündüm. Alişan da “Sen birini doğur, bakalım ikincisini isteyecek misin?” diye espri yapıyor.

-Kalabalık aileleri seviyorum. Manevi ve maddi durumumuz elverişli olursa, üç-dört çocuk istiyorum. Çok yaş farkı olmasın diye, bebeğim 1.5 yaşındayken tekrar hamile kalırım diye düşünüyorum.

-Bebeğimize ben bakacağım. Her şeyi kendim yapmak istiyorum, o yüzden annelerimizden çok destek alacağımı sanmıyorum. Ama zorlandığım konularda, anneler benden daha tecrübeli olduğu için fikirleri önemli.

Buse Varol - Alişan

-Alişan çok heyecanlı, biraz panik. Her an “Bir şey olacak mı! Aman sağlıklı olsun. Onu yapma, şunu yapma” diyor.

-Alişan hiç maço biri değil. İlk buluşmaya giderken önyargılıydım. Sonra baktım; röportajlarda saptırılan açıklamalarla gerçeğin alakası yok. Çok komik, eğlenceli ve düzgün biri. Bana “Senin karışılacak bir şeyin yok. Aslında maço değilim ama beni öyle yansıttılar” diyor.

Yakın zamanda Masko Mobilya için kamera karşısına çift, düzenlenen basın toplantısında doğacak çocukları için heyecanlı oldukları ifade ederken, bebeklerine klasik müzik dinlettiklerini de söylemişler.  Siz Alişan’ı hâlâ maço türkücünün teki sanadurun, onun doğmamış bebeği Vivaldi, Chopin dinliyor.

Alişan’ın ultra maço bir erkekken paçalarından pembe kalpler dökülen bir kocişkoya dönüşümünü anlatan Masko Mobilya reklamını da buraya iliştirelim.

Facebook yorumları

yorum