Nazar değmez inşallah: Aşklarını gözlerden uzak yaşayan tatlı mı tatlı ünlü çiftler

Her gün gazetelerde görmediğimiz, hatta belki birlikte olduklarını bile bilmediğimiz bazı ünlü çiftler sansasyondan uzak bir şekilde, mutlu mesut yaşıyorlar. En sahici bulduklarımızı, en sevdiklerimizi (tercümesi şu: ayrılsalar hani sanki en yakın iki arkadaşımız ayrılmış gibi üzüleceğiz) sizin için derledik.

Hazal Kaya – Ali Atay

Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Nihal karakteriyle yıldızı parlayan ve daha sonra Adını Feriha Koydum, Maral, ve en son olarak Bizim Aile dizileriyle duyuran Hazal Kaya uzun süredir Leyla ile Mecnun’un Mecnun’u Ali Atay ile birlikte. Gözlerden uzak yaşadıkları ilişkilerini Kaya’nın birlikte gittikleri bir düğünde Instagram’a koyduğu fotoğrafla artık saklama gereği duymadıklarını ilan etmişlerdi.

View this post on Instagram

😎 #dilaraberkun

A post shared by Hazal Kaya (@hazalkaya) on

‘Eminim inanılmaz bir iş çıkarttın’

Türkiye’nin Oscar adayı Ayla filminin galasında sevgilisine eşlik edemeyen Kaya, şu mesajla Atay’a desteğini göstermişti.

‘İyi ki benim sevgilim’

Ali Atay her ne kadar çok daha genç dursa da 1976 doğumlu. Hazal Kaya ise 1990’lı. Aralarındaki yaş farkını pek dert ediyor gibi durmuyorlar.

Serenay Sarıkaya – Kerem Bursin

The O.C. dizisinin yerli uyarlaması Medcezir’le Türk seyircisini gönlünde taht kurduktan sonra bu aralar Fi’de canlandırdığı Duru karakteriyle gündemde olan 1991 doğumlu Serenay Sarıkaya ve ABD’den ithal ettiğimiz 1987 doğumlu yakışıklı oyuncu Kerem Bursin birlikte rol aldıkları bir reklam vesilesiyle aşık oldular.

Dayanamadılar, evlendirdiler!

Türkiye’nin en sevilen, en atletik, en güzel çiftleri arasında gösterilen Sarıkaya ve Bursin’in ilişkileri giderek ciddileşiyor.

Sevgilisini ailesiyle tanıştıran Bursin de, Sarıkaya da her fırsatta evlilik için daha erken olduğunu ifade etse de, birlikte yaşayan çiftin evlililik haberi hayranların hayallerini süslüyor.

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin'i photoshopla evlendirdiler
Photoshop marifetiyle evlendirilen Serenay Sarıkaya ile Kerem Bursin

Sarıkaya, Kerem Bursin için ‘Çok özel bir ruhu var, bana çok iyi geliyor. Bir kadın olarak onun sevgilisi olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.’ diyor.

Pelin Akil – Anıl Altan

‘Arka Sıradakiler’ dizisinin çekimleri sırasında ortak arkadaşları sayesinde tanışan ve 2013 yılından beri birlikte olan Pelin Akil-Anıl Altan çifti Eylül 2016’da nikâh masasına oturdular.

Pelin Akil’in ‘Gülüşüne aşık oldum’ dediğini Anıl Altan, eşini ‘Pelin en iyi arkadaşım’ diye anlatıyor.

Çiftin hem kadın-erkek ilişkilerini hem de birbirlerini tiye aldıkları ileri derecede sempatik Instagram videoları çok seviliyor.

1986 doğumlu Akil ile 1990 doğumlu Altan, bu sezonun iddialı yapımlarından Çember’de birlikte rol alıyorlar.

Burçin Terzioğlu – İlker Kaleli

Türk televizyon tarihinin en çarpıcı dizilerinden bir olan Poyraz Karayel’de tutkulu bir çifti canlandıran çift gerçekte hayatta da 2015’ten bu yana birlikte. Birlikteliklerini uzun süre yalanladıktan sonra (gerçi bu dedikodu ilk ortaya çıktığında gerçekten de birlikte değillerdi belki, bilemiyoruz) nihayet ilişkilerini kabul ettiler. O gün bugündür de ortaya atılan ayrıldılar, evleri ayırdılar, kavga ettiler dedikodularıyla uğraşıyorlar. Burçin Terzioğlu 1980, İlker Kaleli ise 1984 doğumlu.

‘Yanında nefes aldığım hayat arkadaşım’

Burçin Terzioğlu verdiği bir röportajda İlker Kaleli için ‘Yanında nefes aldığım hayat arkadaşım’ demişti.

View this post on Instagram

Nefes… F: @cemtalu

A post shared by ilker kaleli (@ilkerkaleli) on

Bu söz üzerine Kaleli’nin ‘Nefes’ notuyla Instagram’da paylaştığı şu poz, çiftin hayranlarını mest etmişti (bizim de Instagram’da en beğendiğimiz ünlü paylaşımlarından oldu doğrusu bu poz.)

Gupse Özay – Barış Arduç

Başrolünde Gupse Özay’ın rol aldığı Deliha filminin çekimleri sırasında tanışan çift, Kasım 2014’ten bu yana birlikte.

Gupse Özay ve Barış Arduç evleniyor mu?

Geçtiğimiz yaz evleneceğine dair söylentiler çıktı ama sonradan aslı astarı olmadığı anlaşıldı.

View this post on Instagram

#deliha 14 Kasım 😉

A post shared by Barış Arduç (@arducbrs) on

Birbirlerinin aileleriyle tanışmış olmaları ilişkinin ciddiyetini gösteriyor gerçi. Yıldızı ‘Kiralık Aşk’la parlayan Barış Arduç ve dizideki sevgilisini canlandıran Elçin Sangu dizinin hayranları tarafından birbirlerine o kadar yakıştırılıyor ki, zaman zaman tacize varan dileklerle karşılaşabiliyorlar ama Barış Arduç’un Gupse Özay’la çok mutlu olduğunu dünya alem biliyor. (Bahsekonu hayranlar ise Barış-Elçin ikilisini yeni filmleri Mutluluk Zamanı’nda izleyerek teselli buluyor.)

Gupse Ozay - Barış Arduç

Muhtemelen hiç tahmin etmiyordunuz ama 1984 doğumlu Gupse Özay, Barış Arduç’tan 3 yaş büyük.

Yağmur Tanrısevsin – Oğuzhan Koç

Bir ayrılık şarkısı olan ‘Bulutlara Esir Olduk’ adlı parçasını sevgilisine yazdığını kabul eden Oğuzhan Koç, “Ya kime yazayım? Aşk şarkısı bu. Aşkın içinde her şey var. Ayrılmak da barışmak da” diyor.

Yağmur Tanrısevsin ve Oğuzhan Koç nasıl tanıştı?

TV8’in pek uzun soluklu olmayan dizisi “Bana Baba De’nin çekimleri sırasında tanışan çift 2015’ten bu yana birlikte.

View this post on Instagram

İyi ki doğdu @yagmurtanrisevsin ❤️❤️❤️

A post shared by Oğuzhan Koç (@oguzhankoctv) on

İyi giden ilişkileri bir yana, evlenmelerine daha çok vakit olduğunu da söylüyor. Yağmur Tanrısevsin 1990, Oğuzhan Koç ise 1985 doğumlu.

 

Facebook yorumları

yorum