2018 yılında evlenen ünlü çiftler


Her sene özellikle yaz mevsiminde ünlü çiftlerin evlenme telaşları ve görkemli düğünleri magazin basınında geniş yer buluyor. İşte 2018 yılında bir ömür boyu mutluluk hayaliyle nikâh masasına oturan ünlüler. (İstatistiksel olarak konuşursak, bu çiftlerin bir kısmını 2019’da boşanan ünlü çiftler listesinde görmeniz olası. 2018 için listemizi görmek isterseniz o da burada: 2018’de boşanan ünlü çiftler)

Arda Turan-Aslıhan Doğan

arda turan

Defalarca ayrılıp barışmak suretiyle en cevval magazin takipçisine bile illallah ettiren olaylı çift Arda Turan ve Aslıhan Doğan 11 Mart’ta sade bir nikâhla dünyaevine girdiler. O dönem Afrin’e yönelik yapılan Zeytindalı Harekatı’ndan ötürü düğün yapmayı uygun görmeyen çift, nikâhta pasta bile kesmemişlerdi. Gelen konuklara su böreği, çeşitli zeytinyağlılar ve çay ikram edilen törende Arda Turan’ın şahitliğini ise Cumhurbaşkanı Erdoğan üstlenmişti.

 

Ali Sunal- Nazlı Kurbanzade

ali sunal

Oyuncu Ali Sunal ve avukat Nazlı Kurbanzade 23 Mart’ta nikah masasına oturdu. Düğün töreninde Sunal’ın nikâh şahitliğini Özlem Cankurtaran’la Necati Akpınar yaparken, Kurbanzade’nin şahitliğini Gül Kabaktepe ve Muhammed Sirus Leki üstlendi. Çift düğünden sonra balayı için Dubai’yi tercih etti.

 

Simge Fıstıkoğlu- Emre Tavukçuoğlu

simge fıstıkoğlu

NTV spikeri Simge Fıstıkoğlu, iki yıldır aşk yaşadığı Emre Tavukçuoğlu ile 6 Nisan’da nikâh masasına oturdu. Oldukça şık bir törenle evlenen çifti yakın dostları yalnız bırakmadı. Daha önce verdiği bir röportajda “Evlilik için beni ikna edebilen olmadı. Yıllar önce evliliğin eşiğinden döndüm. Evlenmeme 20 gün vardı. Sonrasında da hakikaten doğru insan çıkmadı” diye açıklama yapan Fıstıkoğlu sonunda aşkı bulmuş görünüyor.

 

Seray Sever-Eray Sünbül

seray sever

24 saat içinde hem nişanlanıp hem de evlenerek bir ilke imza atan Seray Sever ve Eray Sünbül çifti Bodrum’da 20 Nisan tarihinde sade bir törenle evlendi. Düğün sonrası yaptığı açıklamalarda bebek isteğini bol bol dile getiren Seray Sever, Bodrum’a yerleşebileceklerinin de sinyalini vermişti.

 

Alişan-Buse Varol

alişan

Alişan ve Buse Varol çiftinin düğünü için yılın düğünü desek abartmış olmayız herhalde. Hatta yılın da değil, tüm zamanların en çok beklenen ve konuşulan düğünü onlarınki olabilir (Acun-Şeyma çiftiyle birincilik için yarışırlar). Müzmin bekarlığı Cumhurbaşkanlığı’na bile konu olan, evlenmesi için herkesin seferber olduğu Alişan, geçen sene nişan atmasının ardından bu sene 6 Mayıs’ta nihayet dünyaevine girebildi. Swissôtel Bosphorus’ta yapılan düğün oldukça kalabalık ve bir o kadar da şatafatlı olmuştu. Düğün öncesi ve sırasında Instagram’a bol bol fotoğraf koyan çiftin düğünün hemen ardından yaptıkları “Sosyal medyada takipçilerimiz arttı” açıklamalarıyla “Niyetiniz bu muydu?” diye düşündürmedi değil. “Alişan’ı maço sanıyordum, şimdi çocuğum Vivaldi dinliyor” diye özetlenebilecek bir röportaj veren Buse Varol, bir erkek bebek bekliyor. Çiçeği burnunda çiftin, mutluluklarını birlikte rol aldıkları bir reklam filmiyle taçlandırdıklarını da ekleyelim.

 

İbrahim Büyükak-Nurdan Beşen

ibrahim büyükak

‘3 adam’ arasından dünyaevine giren ilk kişi oldu İbrahim Büyükak. Çocukluk arkadaşı olan ve uzun süredir ilişki yaşadığı Nurdan Beşen ile 6 Mayıs tarihinde Beykoz Kundura Fabrikası’nda eğlenceli bir tören ile evlendiler. Düğünün davetlileri arasında Acun ve Şeyma Ilıcalı çiftinin olduğunu belirtmeye gerek yoktur sanıyoruz ki.

 

Burcu Esmersoy – Berk Suyabatmaz

burcu esmersoy

“Tanıştığımız yerde evlenmek nasipmiş” diyen Burcu Esmersoy-Berk Suyabatmaz çifti 14 Mayıs tarihinde New York’ta sade bir törenle dünyaevine girdi. Tören sonrası paylaşılan fotoğraflarda Burcu Esmersoy’un gelinliği çok konuşuldu. Kendi stilini yansıtan şık gelinlik seçimiyle bu senenin en tarz gelinlerinden biri olduğu muhakkak.

 

Seren Serengil- Yaşar İpek

seren serengil

28 Mayıs’ta Fransa’da nikâh masasına oturan Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti, yaklaşık 75 gün sonra ise Bodrum’da düğün yaptı. Düzenledikleri eğlencede beyaz konsepti tercih eden çift, sosyal medyadan paylaştıkları fotoğraflarla oldukça konuşuldu. Serengil düğünde 2 parçalı bir gelinlik tercih ederken İpek ise konsepte uygun renklerde bir damatlık giymişti.

 

Sarp Apak-Bengisu Uzunöz

sarp apak

Uzun süredir birlikte olan Sarp Apak- Bengü Uzunöz çifti 2 Haziran’da Barselona’da düzenledikleri bir törenle evlendiler. Bu mutlu gününde çifti yakın arkadaşları Hasibe Eren, Gupse Özay, Onur Buldu, Bülent Parlak, Uğur Bilgin, Aylin Kontente, Derya Karadas ve Haki Biçici yalnız bırakmadı.

 

Can Bonomo- Öykü Karayel

can bonomo

İşte “düğün gecesi çekilen fotoğrafları sosyal medyada kullanmayın lütfen” ricasında bulunulan bir düğün. Öykü Karayel ve Can Bonomo çifti 11 Temmuz’da Küçükçiftlik Park’ta dünyaevine girdi. Öncesinde nişan fotoğrafları olduğunu düşündüğümüz fotoğraf hakkında bile bir açıklama yapmayan çift düğünlerini de magazin basınından oldukça uzak tutmayı başardılar. Gelinlik ve damatlık konusunda ise pek yorum yapmamayı tercih ediyoruz şu an.

 

Özge Özder- Sinan Güleryüz

özge özder

Ünlü oyuncu Özge Özder müzisyen sevgilisi Sinan Güleryüz ile 29 Temmuz akşam Baltalimanı Portaxe’da dünya evine girdi. Özge Özder’i bu özel gününde yakın arkadaşları Aslı Tandoğan, Gözde Kansu ve Begüm Birgören yalnız bırakmadı.

 

Erkan Kolçak Köstendil – Cansu Tosun

erkan kolçak köstendil

Yılın hem en olaysız, hem de en çok konuşulan düğünlerinden biri oldu Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun’un düğünü. Bu popülerlikte muhtemeldir ki damadın son zamanlarda izlediğimiz en “sevilen” kötü karakterlerden olan “Vartolu Saadettin” olmasının da etkisi büyük. 10 Ağustos tarihinde Alaçatı’da gerçekleşen ve âdeta bir festival havasında geçen düğünde damadın şahitliğini kuzeni Bülent Şakrak; gelininkini ise arkadaşı Leyla Lydia Tuğutlu yapmıştı.

 

Gürgen Öz- Emily Mahringer

gürgen öz

Oyuncu Gürgen Öz bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Emily Mahringer ile 28 Ağustos tarihinde dünyaevine girdi. Danimarka’da gözlerden uzak sessiz sakin bir törenle evlenen çiftin düğünleri hakkında pek bir bilgimiz olmasa da fotoğraflarına bayıldık. Danimarka’nın sokaklarında çekilen gelinlikli ve damatlıklı fotoğrafları bu yılın düğün fotoğrafları arasında kalbimizi en çok kazananı oldu.

 

Bengü – Selim Selimoğlu

bengü

29 Ağustos tarihinde dünyaevine giren Bengü – Selim Selimoğlu çifti oldukça renkli bir düğüne imza atmışlardı. Sabah evden kız alma ile başlayan törenler gecenin geç saatlerine kadar devam etti. Raffles Hotel’de yaklaşık 600 kişinin katıldığı düğünden eğlenceli anlar sosyal medyada paylaşıldı.

 

Ferhan Şensoy- Cem Öget

ferhan şensoy

Ferhan Şensoy- Cem Öget çifti 3 yıllık ilişkilerini 6 Eylül tarihinde Fransız Bahçeleri’nde yaptıları şık düğünle taçlandırdılar. Törene Bergüzar Korel, Burak Özçivit, Fahriye Evcen, Burak Sağyaşar, Hatice Şendil, Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu gibi pek çok ünlü isim akın etti. Gece boyu pistteki danslardan ve eğlenceli anlardan videolar, fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı.

 

Mert Fırat – İdil Fırat

mert fırat

Yaklaşık 6 aylık bir beraberliğin ardından Alaçatı’da dünya evine giren Fırat çifti, kuşkusuz yılın en konuşulan düğün merasimlerinden birine imza attı. Çiftin düğünlerinden önce gerçekleşen kına gecesi etkinliği magazinseverlere uzun süre yetecek malzemeyi verdi. İdil Fırat’ın kına gecesine taht üzerinde gelmesi bir müddet daha konuşulacağa benziyor. Neyse ki 8 Eylül tarihinde yaptıkları düğün daha olaysız ve sakin geçti. Ünlü çiftin gelen davetlilerden fotoğraf paylaşmamalarını istediklerini de ekleyelim.

 

Işık Selin Kuyumcu – Yunus Günçe

yunus günçe

Katıldığı Survivor yarışmasının ardından yıldızı yeniden parlayan Yunus Günçe (Ç ile) oyuncu kız arkadaşı Işık Selen Kuyumcu ile 16 Eylül’de dünyaevine girdi. Düğünde Yunus Günçe’yi Survivor’da birlikte yarıştığı Avatar Atakan yalnız bırakmadı. Ayrıca ikilinin düğününe usta oyuncu Haldun Dormen, Göksel Kortay ve Hakan Altıner gibi birçok ünlü isim de katıldı.

 

Bensu Soral- Hakan Baş

bensu soral

Ünlü oyuncu Bensu Soral ile iş insanı Hakan Baş oldukça kalabalık bir düğünle 30 Eylül’de dünya evine girdi. Yaklaşık 500 kişinin katıldığı düğüne ünlü akını oldu. Gündüz gelin alma ile başlayan eğlenceler sosyal medyada paylaşıldı, çokça beğeni aldı. Kutlamalar boyunca 3 farklı kıyafet giyen Bensu Soral’ın ise evden çıkış kıyafetine bayıldık. Fakat giydiği gelinlikler için aynı şeyi söyleyemiyoruz.

Facebook yorumları

yorum