2016 düğünleri günlüğü: Bekar ünlü kalmasın

2016 senesi ayrılmaz dediklerimizin ayrıldığı, evlenmez dediklerimizin evlendiği bir garip yıl olarak hatırlanacak. Angelina Jolie ve Brad Pitt’in ayrıldığı bu meşum sene bakalım kimlerin evlilik yılı olarak kayıtlara geçmiş…

Efe Ceyhun- Banu Ilıcalı

banu-ilicali-efe-ceyhun

Acun Ilıcalı’nın ilk evliliği Seda Başbuğ’dan olan büyük kızı Banu Ilıcalı, 25 Eylül akşamı Swiss Otel’de Efe Ceyhun ile dünyaevine girdi. Bir Paris Hilton, bir Ivanka Trump olabilecekken, ileri derecede mütevazı bir hayat sürdüğü için magazin dünyasının pek tanımadığı Banu Ilıcalı’nın düğünü pek tabii ünlü akınına uğradı.

banu-ilicali-efe-ceyhun2

Akıllarda kalan: Bir yanda Banu Ilıcalı ve Efe Ceyhun’un mütevaziliği, bir yanda Hadise, Murat Boz, Burcu Esmersoy, Fatih Terim, Nusret, Mustafa & Emina Sandal gibi onlarca ağır topun teşrifiyle adeta Acun Ilıcalı’nın düğününe dönen nikah töreni.

Dedikodu kazanı: Acun Ilıcalı’nın zaten uzun süredir ayrı yaşadığı ve sonunda bu yaz resmen boşandığı eşi Zeynep Ilıcalı, Acun’un sevgilisi ve en küçük kızının annesi Şeyma Subaşı ve tabii ki gelinin annesi Seda Başbuğ’un hep birlikte düğünde bulunması.

seyma-subasi-seda-basbug

Şeyma Subaşı’nın  Seda Başbuğ ile olan bir pozunu kalp işareti çizerek Instagram’da paylaşması da cabası!

RelatedPost

Facebook yorumları

yorum

Elif İnce

Sevgi kelebeği, müşkülpesent.